Program manager Kadaň

Plat:
70000 - 80000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Chomutov

Popis pozice

Plánování projektových aktivit a sledování jejich průběhu- jednoduchý produkt pro automobilku VW a Škoda;
naplnění zákaznických požadavků;
zodpovědnost za výsledek projektu a jeho profit
podpora členů týmu, úzká spolupráce s kolegy (plánování, výroba, kvalita, obchodní odd.).

Požadavky na uchazeče

Znalost a zkušenosti v oblasti řízení automotive projektů;
manažerské dovednosti;
iniciativa, aktivní přístup k řešení problémů;
komunikační schopnosti, příjemné vystupování;
organizační schopnosti;
dobrá znalost anglického jazyka na úrovni schopnosti komunikace o projektu se zákazníkem osobně, telefonicky a písemně.

Nabídka

Mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe v oboru projektový manažer;
pohodovou pracovní atmosféru středně velké firmy v Kadani;
flexibilitu pracovní doby dle potřeb zaměstnance;
2 dny v měsíci home office;
příspěvek na penzijní či životní připojištění;
stravenkový paušál 105 Kč.

Název společnosti:
JOB spectrum s.r.o.
Adresa:
Chomutov
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Zuzana Candu