Mistr/mistrová v technickém krejčovství Plzeň

Plat:
150 - 180 Kč
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
1

Popis pozice

Popis práce

Mistr/mistrová musí střih vymyslet, nakreslit, nastříhat materiál, rozdělí práci šičkám a přípravářkám, kontroluje a hodnotí jejich práci. Nejde o těžké šití. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti.

Tvorba šablon/střihů na obaly pro lyže, snowboardy, surfy, lodě, také obaly na pneumatiky, sluneční clony, tepelné izolace na obytné vozy, hudební nástroje, zbraně atd…

Náplň práce:

- tvorba střihů, příprava materiálů a střihání látek

- rozdělování práce přípravářkám a švadlenám, kontrola kvality práce

- komunikace se zákazníkem osobně, telefonem

- šití výrobků, zaučování nových šiček

Požadujeme

- Zkušenost s výrobou střihů, stříháním látek a technickým šitím

- Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, fyzická zdatnost

- Ochotu učit se novým technologickým postupům

- Neustálý posun kvality a úspor ve výrobních postupech

Nabízíme

- Práci v malém kolektivu v rodinné firmě

- HPP nebo DPČ nebo DPP dle domluvy

- Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování

- Zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Na jaké benefity má mistrová nárok:

- 4 týdny dovolené

- 1 sick day po odpracování každých měsíců

- odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky

- nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%

Pracovní doba:

- možnost pohyblivé pracovní doby

- možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:

Těšínská 14, Plzeň - Doubravka

V případě zájmu volejte 377 262 180 nebo pište na konig@konig.cz

Název společnosti:
KÖNIG - SURF, s.r.o.
Telefon:
377 262 180
Odpovědná osoba:
Josef König
Reference:
66910879