Prodavač/ka Horšovský Týn

Plat:
21300 Kč
Město:
Horšovský Týn
Okres:
Domažlice
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme komunikativnost, ochotu, vstřícný přístup k zákazníkovi, časovou flexibilitu.

Nabízíme:

- možnost profesního růstu

- dlouhodobou, stabilní a jistou práci

- velmi dobré finanční ohodnocení

- náborový příspěvek 10.000 Kč

- prémiovou složku mzdy

- zvýhodněnou nabídku produktů Komerční banky

- příspěvek na závodní stravování z vlastní produkce (svačiny a obědy) - stravování v areálu společnosti

- výhodné ceny výrobků a balíčků z vlastní produkce

- vánoční dárky

- příspěvek na vybrané kulturní a sportovní akce

Telefonický kontakt v pracovní dny 8,00 - 14,00 hod.

Název společnosti:
MASO WEST s.r.o.
Telefon:
734 754 066
Odpovědná osoba:
Pavel Šindelář
Reference:
67055077