Dlouhodobá brigáda ve výrobě obrazů, Žďár nad Metují Žďár nad Metují

Plat:
140 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP, Od 15 let, Jen ranní směnna
Okres:
Náchod

Popis pozice

Co Tě čeká:

- pomoc ve výrobě obrazů - práce se sponkovací pistolí, řezačkou, baličkou, ořezávání, štítkování, skládání rámů
- vše Tě naučíme, hlavní je pro nás zručnost, zodpovědnost a chuť přiložit ruku k dílu

Požadavky na uchazeče

- smysl pro pečlivost, přesnost
- dochvilnost a efektivní organizaci času
- zodpovědnost a týmovou práci - když jsou kolegové nemocní, nebo je hodně objednávek, je potřeba rychle reagovat
- trestní bezúhonnost

Nabídka

- brigádu (posila, záskok) dle naší potřeby a tvých časových možností, do budoucna rozšíření spolupráce
- spolupráci na DPP/DPČ/IČO
- mzdu 140Kč/hodinu

Poznámka

Jestli tě brigáda zaujala a vidíš se v ní, napiš nám pár slov o sobě, nebo zavolej na 732 596 696 (ve všední dny 8:00-15:30, piš kdykoliv).

Název společnosti:
Europosters, s.r.o.
Adresa:
Praha
Telefon:
732 596 969
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lenka Obdržálková
www:
www.posters.cz