Seřizovač junior dvousměnný provoz Moravičany

Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Šumperk

Popis pozice

seřizování a drobné úpravy na zařízeních
přestavba linky na potřebnou variantu podle plánu výroby
pravidelná kontrola stavu na výrobních linkách
preventivní prohlídky a odpovědnosti za funkčnost přiděleného zařízení

Požadavky na uchazeče

- min. SOU strojírenství/elektro/ technický směr
- praxe v oboru výhodou, ne podmínkou, rádi Vás zaučíme
- chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
- zkušenosti z automotive výhodou

Nabídka

5 týdnů dovolené,
roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS
dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd)
odměny při pracovních a životních jubileích
kvartální odměny
roční odměny
hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka
zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti
možnost ubytování za zvýhodněnou cenu

Poznámka

Nabízíme práci ve dvousměnném provozu.

Název společnosti:
Logaritma s.r.o.
Adresa:
Moravičany
Telefon:
771269201
Mobil:
771 269 201
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Iveta Jakubů