Elektrikáře s němčinou (m/ž/jiné) - do Rakouska Vorarlberg, Tirol

Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Rakousko

Popis pozice

- Hausinstallationen und Bodenleitungen

Požadavky na uchazeče

ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru
● praxe v oboru
● spolehlivost, pečlivost a pracovitost
● manuální zručnost, přesnost
● samostatnost
● dobrá znalost německého jazyka podmínkou (min. schopnost komunikovat)
● ŘP sk. B a vlastní auto

Nabídka

Práce na rakouskou pracovní smlouvu na HPP, 13. a 14. plat, hodinová mzda 17,74 € brutto, ( příplatky za směnný provoz ), diety 26,40 €/den, ubytování je zajištěno a plně hrazeno, příspěvek na benzín od 40,00 €/týden.

Poznámka

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Název společnosti:
Trummer Montage & Personal GmbH
Adresa:
CZ-37004 Ceske Budejovice
Mobil:
00420 608 825 535
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Irena Chaloupkova