Policista/ka na dálničním oddělení - náborák 75.000 Kč, benefity Olomouc

Plat:
34400 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Olomouc

Popis pozice

Máte zkušenosti z dopravy? Jako policista dopravní policie budete kontrolovat nebezpečné řidiče a přispívat k bezpečnosti na silnicích. Znáte zákon o silničním provozu? Budete dohlížet na jeho dodržování a řešit přestupky. Pomůžete také při dopravních nehodách. Pokud máte maturitu, splňujete požadavky na vzdělání.

Staňte se policistou na dálničním oddělení v Kocourovci. Pomůžeme vám se zapracovat a později se můžete kariérně posunout například na pozici vyšetřovatele, kriminalistického technika, operativce, tiskového mluvčího nebo psovoda.

STAČÍ KLIKNOUT NA TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT A MY VÁS BUDEME KONTAKTOVAT. TĚŠÍME SE NA VAŠI ODPOVĚĎ!

Požadavky na uchazeče

• Občanství ČR.
• Trestní bezúhonnost.
• Maturitu.
• Chuť a zájem.

Nabídka

• Plat: 30.040 Kč během výcviku, 34.400 Kč po nástupu do výkonu, až 40.000 Kč po 3 letech
• Dovolená: 6 týdnů ročně, 14 dnů navíc po 15 letech služby
• Náborový příspěvek: 75.000 Kč
• Finanční jistota: Plat v plné výši i v době nemoci nebo péče o dítě
• Odchodné: Po 6 letech služby
• Výsluha: Po 15 letech služby
• Příspěvky: Na dovolenou, pojištění, slevy na zboží a služby

Název společnosti:
Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Adresa:
Olomouc
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Martina Schrammova