Barman/ka (Německo) Německo

Plat:
50000 - 55000 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Německo

Popis pozice

• přijímání objednávek drinků a jejich příprava
• kompletní obsluha baru

Požadavky na uchazeče

SOU/SŠ, praxe v oboru podmínkou, znalost NJ v oboru (min. na úrovni A2), k tomu znalost AJ velkou výhodou, příjemný zevnějšek a vstřícné vystupování, komunikativnost, asertivita

Nabídka

• práce v restauračním bar/theke na krásném místě u jezera Goitzschesee (nad Lipskem)
• sezónní zaměstnání s nástupem ihned/dlouhodobý kontrakt je možný
• plat 1.800 EUR netto + trinkgeld
• pracovní doba 40 hodin/týden (5 dní v týdnu)
• ubytování a strava zdarma

Poznámka

V případě vážného zájmu zašlete prosím foto a životopis v německém nebo anglickém jazyce.

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Hradec Králové
Mobil:
605 313 649
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Lhotáková