Všeobecná zdravotní sestra Přepychy

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Přepychy
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
1

Popis pozice

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontakt e-mailem na adresu petra.jarkovska@ahc.cz, telefonicky/osobně na pracovišti (10:00-12:00, 14:00-15:00 hod.)

K výkonu práce potřebujete:

- způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry

- samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost

- výborné komunikační schopnosti

- zdravotní a trestní způsobilost

- základní znalost práce na PC.

Vaším úkolem bude:

- komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy

- odborné zdravotnické výkony

- práce s dokumentací klienta v Cygnus 2

- spolupráce s lékaři

- komunikace s rodinnými příslušníky klientů.

Nabízíme:

- mzda 275,- Kč/hod.

- práce pouze na denní směny

- přátelský kolektiv, vzdělávání zaměstnanců

- firemní oblečení a další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC

Název společnosti:
AHC a.s.
Telefon:
720 827 565
Odpovědná osoba:
Petra Jarkovská
Reference:
66937941