*Závozník/ice Žďár nad Sázavou

Plat:
32000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1

Popis pozice

Povinnosti:

o Zajištění správného vykládání a nakládání zásilek.

o Udržování čistoty a pořádku ve vozidle.

o Komunikace s dispečinkem a zákazníky.

Požadujeme:

o Fyzickou zdatnost, pečlivost, manuální zručnost a slušné vystupování s důrazem na reprezentaci firmy.

o Platný řidičský průkaz skupiny "B" (není podmínkou)

o Spolehlivost a zodpovědnost

o Časovou flexibilitu

Nabízíme:

o Stabilní pracovní prostředí v prosperující firmě.

o Variabilní formu spolupráce.

o Moderní vozový park přizpůsobený pro pohodlné svážení spotřebičů.

o Zajištění náčiní pro lepší manipulaci a bezpečnost spotřebičů.

První kontakt - životopis emailem nebo telefonicky 8 - 15:30;

Název společnosti:
NTSUP s.r.o.
Telefon:
774 491 461
Odpovědná osoba:
Matouš Zielina
Reference:
67017476