Všeobecná sestra Třebíč

Plat:
200 Kč
Město:
Třebíč
Okres:
Třebíč
Počet míst:
1

Popis pozice

Co vás čeká:

DZP poskytuje péči v domácím prostředí pacientů

Sestra spolupracuje s praktickým lékařem

DZP zajišťuje péči 7 dní v týdnu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Pracovní zkušenosti v základních oborech

Praxe min. 3 roky

Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Dobré komunikační dovednosti, empatie

Co vám můžeme nabídnout:

Práce na úvazek od 0,5

Dobré finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe v 10. platové třídě + benefity

Pestrá práce v terénu

Služební mobil, auto, PC

Zaměstnanecké výhody:

služební automobil, mobil, notebook, profesní rozvoj

Název společnosti:
Diecézní charita Brno
Telefon:
608 860 175 (PO - PÁ
Odpovědná osoba:
Vendulka Osinová
Reference:
67042760