Řidič/ka na rozvoz výrobků Česká Lípa

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Česká Lípa
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
3
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

ŘP sk. B, případně C - výhodou

- spolehlivost, bezúhonnost, zodpovědnost

- praxe výhodou

Popis práce:

Hledáte práci ve stabilní společnosti? Baví Tě řídit? Raději funguješ v noci a přes den rád/ráda spíš?

Pokud ano, právě hledáme řidiče a řidičky na rozvoz pekařských a cukrářských výrobků převážně na noční směny, místní i dálkové linky. Hlavní i vedlejší pracovní poměr v jednosměnném provozu.

Co za to nabízíme:

- plat 25.000 -30.000 Kč hrubého a možnost přesčasů

- závodní stravování a obědy za 50,- Kč

- prémie

- bonusy

- příspěvek na penzijní připojištění

- možnost prodloužení pracovního poměru

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o.
Telefon:
487 820 480; k.zobac
Odpovědná osoba:
Kateřina Zobačová
Reference:
67044277