Slévárenský dělník/dělnice - obsluha formovací linky Hunter Roudnice nad Labem

Plat:
170 Kč
Město:
Roudnice nad Labem
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
39

Popis pozice

směnnost: jednosměnný provoz, dvousměnný provoz.

Požadujeme:

- dobrou fyzickou zdatnost

- ochotu učit se novým věcem

- manuální zručnost

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Práce je v hlučném a prašném prostředí na ranní a odpolední směny.

Náplň práce je obsluha výrobní linky a obsluha formovacího stroje.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod. p. Srpková nebo p. Šifaldová, tel.: 727 879 841.

Název společnosti:
Mencl Guss s.r.o.
Telefon:
724 545 255
Odpovědná osoba:
Gabriela Srpková
Reference:
66933855