Mistr ve stavebnictví

Plat:
37000 - 60000 Kč
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jsi zodpovědný a samostatný, nebojíš se konfrontace s realitou na stavbě? Tak právě tato práce je pro Tebe.

Stavební firma Stavby KOBLIHA s.r.o. se stabilními zakázkami v Olomouckém kraji hledá schopného parťáka v pravém slova smyslu. Jednáme rovně. Vážíme si odbornosti našich zaměstnanců. Každé ráno startujeme z Velkého Týnce.

Společně budeme pracovat na koordinaci a řízení staveb, plnění plánů a tvém rozvoji.

Co u nás budeš dělat?

- Pracovat na různých stavebních projektech

- Koordinovat partu 3-5 podřízených

- Dohlížet na průběh prací na zakázkách - dodržování týdenních a měsíčních plánů

- Kontrolovat kvalitu odvedené práce

- Zajišťovat dodávky materiálu

- Jednat se zákazníky

- Podporovat kvalitně odvedenou prací dobré jméno zaměstnavatele

Co musíš znát, umět, mít?

- Znát stavební obor, stavbu ve všech jejich etapách

- Umět odvést kvalitní práci, být příkladem kolegům

- Zkušenosti s vedením podřízených

- Zvládat stres

- 100% spolehlivost a odpovědný přístup k odváděné práci

Co nabízíme?

- Férovou přímou spolupráci s majitelem společnosti

- Finanční bonusy dle plnění plánu

- Osobní automobil, telefon

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Název společnosti:
Stavby KOBLIHA s.r.o.
Telefon:
606 779 039
Odpovědná osoba:
Gabriela Bartáková
Reference:
67045100