Pokojská Štáblovice

Plat:
189 Kč
Město:
Štáblovice
Okres:
Opava
Počet míst:
1

Popis pozice

KO: Hartmann Nikol, tel.: 602 228 228. Životopis zašlete na e-mail: zamek@stablovice.cz nebo zameckarestaurace@stablovice.cz

Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku, svým hostům nabízí mimo jiné zámecké ubytování přímo na zámku.

Požadujeme:

- Příjemné vystupování, profesionální přístup

- Absolutní spolehlivost a zodpovědnost

- Maximální časovou flexibilitu - jedná se o víkendový provoz

- Nástup nutný IHNED

- Praxe výhodou

Nabízíme:

- Zajímavou, atraktivní práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením.

- Možnost krátkodobé či dlouhodobé brigády.

- Možnost stravování.

Náplň práce:

- Úklid zámeckých apartmánů

- Udržování čistoty v zámeckých prostorách

- Úklid expozice zámku

Název společnosti:
ZÁMECKÝ RESORT ŠTÁBLOVICE s.r.o.
Telefon:
602 228 228
Odpovědná osoba:
Nikol Hartmann
Reference:
67044752