Zdravotní masér/ka Karlova Studánka

Plat:
24000 Kč
Město:
Karlova Studánka
Okres:
Bruntál
Počet míst:
4
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce:

masírování určitých partií nebo celého těla

podávání koupelí a zábalů (rašelina, parafín)

obsluha uhličitých van

Požadujeme:

akreditovaný kurz "Masér ve zdravotnictví"

spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost,

loajalitu, týmovou spolupráci

Nabízíme:

práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí,

profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,

možnost dalšího vzdělávání v oboru

široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail zapletalova@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 251 /7:00 - 15:30/

Název společnosti:
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Telefon:
554798251
Odpovědná osoba:
Petra Zapletalová
Reference:
67046341