Vychovatel - vychovatelka SŠ - Domov mládeže Malé Svatoňovice

Plat:
37000 - 42600 Kč
Město:
Malé Svatoňovice
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1

Popis pozice

VYCHOVATEL - VYCHOVATELKA SŠ - DOMOV MLÁDEŽE

Nástup od 01. 09. 2024 na dobu určitou, možnost prodloužení na dobu neurčitou, místo je vhodné pro absolventy.

Požadujeme:

- kladný vztah ke sportům

- vzdělání podle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících

- bezúhonnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu

- řidičské oprávnění sk. B

- uživatelská práce na PC (Word, Excel, Gmail)

- schopnost pracovat v týmu a přijímat nové výzvy

Výhodou:

- lektorské zkušenosti v oblasti volnočasových aktivit

Benefity:

- možnost zaměstnaneckých obědů za zvýhodněnou cenu

- bezplatné užívání rekreačního areálu (posilovna, horolezecká stěna, sportovní hala apod.)

- možnost poskytnutí ubytování v areálu školy

- podpora osobního rozvoje

Více informací o škole a pracovních nabídkách najdete na www.bpa-svatonovice.cz

Své životopisy zasílejte na svatonovice@bpakademie.cz

Název společnosti:
Bezpečnostně právní akademie, s. r. o., střední škola
Telefon:
799119606
Odpovědná osoba:
Jana Rejzková
Reference:
67047041