Kuchař/kuchařka Špindlerův Mlýn

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Špindlerův Mlýn
Okres:
Trutnov
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce:

- příprava pokrmů pro hotelové hosty v a la carte restauraci Pinia nebo pro bufetovou restauraci Labe

Požadujeme:

- zkušenost s ? la carte kuchyní nebo s bufetovou kuchyní

- zkušenost z většího hotelového provozu výhodou

- zájem o obor a moderní gastronomii

- vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k práci

- spolehlivost a flexibilitu

- schopnost práce v týmu

Nástup je možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, možnost turnusových směn, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů, příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce.

Název společnosti:
CPI Hotels, a.s.
Telefon:
770 148 748
Odpovědná osoba:
Martina Marešová
Reference:
67046738