Koordinátor kongresů a akcí Karlovy Vary

Plat:
28000 Kč
Město:
Karlovy Vary
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: 359 002 450, e-mail: spackova@thermal.cz

Schůzky sjednat předem.Telef. 10:00 - 14:00 h.

PD 9:00 - 17:00 h.

Náplň práce:

-zpracovávání a koordinace celého procesu konferenční akce (přijímání a zpracovávání poptávek, vytváření nabídek, vyhotovování cenových kalkulací, jednání s klientem, prezentace konferenčních prostor, příprava a uzavírání smluv, koordinace ostatních středisek, příprava a předání prostor, koordinace a dohled nad realizací akce, převzetí prostor, vypořádávání škod po akci, vyúčtování akce)

-částečná obchodní činnost, částečná administrativní činnost, částečná banketní činnost, organizační činnost

- spolupráce s dalšími středisky podílejícími se na realizaci akce

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání

- praxe na stejné nebo podobné pozici ideálně v hotelu

-komunikativnost a reprezentativní vystupování

- organizační schopnosti a časová flexibilita

- pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup

- orientace v základních pojmech technických náležitostí konferenčních prostor

-komunikativní znalost angličtiny

Výhodou pro Vás je:

- chuť podílet se na konání zajímavých společenských akcí

- kreativní myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

- zkušeného parťáka

- stanete se součástí týmu zajišťujícího velkou část významných akcí v kraji včetně KVIFF

- poznáte zajímavé osobnosti

- firemní benefity

- zázemí stabilní společnosti a férové zacházení

Nástup je možný od května 2024

Název společnosti:
THERMAL-F, a.s.
Telefon:
359 002 450
Odpovědná osoba:
Gabriela Špačková
Reference:
67048854