Svářeč- svářečka MIG - MAG Jívka

Plat:
27000 - 37000 Kč
Město:
Jívka
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní náplň:

- sestavování s sváření ocelových konstrukcí, kusová i sériová výroba

Požadavky:

- vyučení v oboru nebo praxe

- znalost čtení výkresové dokumentace

- samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se

- zkoušky svářeče dle EN ISO 9606-1 135 pro skupinu materiál FM1-výhodou

Nabízíme:

- tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

- finanční odměnu odpovídající odvedené práci

- možnost profesního vzdělávání

- systém firemních benefitů - UNI šeky

- 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku

- možnost ubytování a příspěvky na stravování

- náborový příspěvek 20 000,- Kč

- mzda včetně benefitů 27.000,- až 37.000,- Kč s možností dalšího růstu

V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:

GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,

542 13 Jívka

Kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz,

tel.: 499 829 823.

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
GEMEC - UNION a.s.
Telefon:
499829823
Odpovědná osoba:
Hana Stonjeková
Reference:
67049163