Zdravotní laborant/ka, Asistent/ka ochrany a podpory veřejného zdraví Ústí nad Labem

Plat:
28000 - 45000 Kč
Město:
Ústí nad Labem
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce:

Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)

Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů

Poradenská a konzultační činnost

Požadujeme:

SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví

VŠ přírodovědného zaměření + akreditovaný kvalifikační kurz

Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Zdravotní laborant nebo Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví - vítána

Dobrá znalost práce na PC

Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B

Místo výkonu práce - Na Kabátě 229, Ústí nad Labem

Nabízíme:

Plný úvazek

Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením

Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace

5 týdnů dovolené + 3 sick day, stravenkový paušál

Kontakt: e-mailem

Název společnosti:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Odpovědná osoba:
Brigita Horáčková
Reference:
67038259