Obsluha CNC stroje (m,ž) Ústí nad Labem

Plat:
28000 - 33000 Kč
Město:
Ústí nad Labem
Počet míst:
1

Popis pozice

Práce na CNC stroji, olepovačce hran, manipulace se zbožím.

Naskladňování, vyskladňování a inventarizace zboží.

Výhodou řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík (není podmínkou).

Obsluha interního skladového systému, práce se čtečkou.

Spolupráce s ostatními odděleními a prodejnou.

Upozorňujeme na možnost přenášení těžkých balíků, prace fyzicky náročná

Zkušenosti s prací ve skladu je výhodou.

Dobrá komunikace, spolehlivost a schopnost týmové práce.

Výhody: zaměstnanencké slevy, 2 dny sick days

Kontakt: e-mailem

Název společnosti:
A C E R - C.S., spol. s r.o.
Odpovědná osoba:
Kateřina Licková
Reference:
67033400