Probační úředník Jeseník

Plat:
25280 - 37170 Kč
Město:
Jeseník
Okres:
Jeseník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

První kontakt písemný.Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 25.05.2024 na email: rpopelkova@pms.justice.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Výběrové řízení se uskuteční dne 29.05.2024.

Provádění probační a mediační činnosti v rámci platných právních předpisů.

Poradenská, výchovná a kontrolní činnost u dospělých, mladistvých pachatelů trestné činnosti.

Poskytování odborné pomoci a právních informací obětem trestných činů.

Další informace na: https://www.pmscr.cz/kariera/probacni-urednik

Požadujeme:

Komunikační schopnosti

Práce v sociální oblasti výhodou

Aktivní řidič sk. B

Práce na PC

Název společnosti:
Probační a mediační služba
Telefon:
584 459 418, 734 362
Odpovědná osoba:
Radka Popelková
Reference:
67049106