Pomocná síla v hotelovém provozu/pokojská Lipová-lázně

Plat:
20000 Kč
Město:
Lipová-lázně
Okres:
Jeseník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

První kontakt písemný e-mailem.

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení, vše oficiálně vč. příplatků, odměn a dovolené

mzda od 20.000 Kč

pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou

zázemí stabilní společnosti

možnost nástupu ihned/po dohodě

zaměstnanecké benefity v podobě firemního stravování, příspěvku na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, osobní ohodnocení, využití firemního Wellness, a.j.

pracovní doba: 8 hod.

pracovní zařazení hotel Helios/hotel Toč, Lipová-lázně

Náplň práce:

precizní úklid pokojů a apartmánů

úklid společných prostorů

evidence ložního prádla

přejímka prádla

pomocné práce spojené s provozem hotelu

Požadujeme:

pečlivost, samostatnost, dodržování hygienických standardů a norem

schopnost efektivně rozvrhnout a zorganizovat si práci

spolehlivost a ochotu

práci v týmu, ale i samostatnost

časovou flexibilitu, opravdu musíme někdy pracovat i o víkendech, ale na oplátku máme více času přes týden

Praxe na obdobné pozici

Název společnosti:
Hotel Helios s.r.o.
Odpovědná osoba:
Leona Vejběrová
Reference:
67049109