Vedoucí školní jídelny Slaný

Plat:
15804 Kč
Město:
Slaný
Okres:
Kladno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
25

Popis pozice

Požadujeme:

- Orientaci v základech účetnictví.

- Normování potravin.

- Uživatelskou znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel, VIS PLZEŇ .

- Znalost trendů racionální a zdravé výživy, normování a kalkulace stravy, sestavování jídelníčků.

- Znalost předpisů školního stravování včetně předpisů hygienických a dalších souvisejících

předpisů.

- Orientaci v platné legislativě, aktualizace směrnic pro ŠJ.

- Komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost.

- Morální a právní bezúhonnost.

Náplň práce:

- sklad (normování, objednávky, příjem zboží, uzávěrka měsíce, HACCAP, vedení finanční limitu potravin, vedení spotřebního koše...)

- objednávání potravin

- stravné (evidence strávníků, zpracování a vyúčtování stravného, měsíční uzávěrka)

- vedení zaměstnanců školní jídelny

- odpovědnost za dodržování hygienických opatření ve školní jídelně

Nabízíme:

FKSP - zaměstnanecké výhody.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Název společnosti:
Mateřská škola Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno
Telefon:
608 767 632
Odpovědná osoba:
Karolína Podr
Reference:
67048674