Kontaktní pracovník/ice nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Hlučín

Plat:
160 Kč
Město:
Hlučín
Okres:
Opava
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

KO: Holleschová Tereza, Mgr., tel.: 775 938 569, volat PO - PÁ od 10:30 do 14:00 hod. Strukturovaný životopis zasílat na e-mail: holleschova.elim@email.cz.

Náplň práce:

- přímá práce s dětmi a mládeží ve věku 7 - 20 let

- plánování programu NZDM, příprava a realizace výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností pro klienty služby

- vedení klientské dokumentace

Požadavky:

-zájem o práci s dětmi a mládeží, samostatnost, empatie, vyjasněný postoj k návykovým látkám a dalším formám rizikového chování, týmový hráč

- VOŠ, VŠ sociálního, příp. humanitárního zaměření, případně SŠ

- splnění podmínek pro výkon činnosti sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

- časová flexibilita, ochota pracovat v odpoledních hodinách

- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Výhody:

- práce na DPP

- 160 Kč/hodina

- zajímavá a kreativní práce v mladém kolektivu

· profesní podpora (supervize metodická pomoc, intervize)

· praxe v oboru a příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Úvazek 20-25 hodin/měsíc

Název společnosti:
Elim Opava, o.p.s.
Telefon:
775 938 569
Odpovědná osoba:
Tereza Holleschová
Reference:
67048579