Lékař/ka - psychiatr Strakonice

Plat:
80000 - 100000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Strakonice
Okres:
Strakonice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pro naše Centrum duševního zdraví ve Strakonicích hledáme novou posilu do rozšiřujícího se týmu na pozici psychiatr i na zkrácený úvazek.

Co požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství

- specializace v oboru psychiatrie - minimálně atestace 1. stupně

- zájem o práci s cílovou skupinou SMI v domácím prostředí

- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

- řidičský průkaz skupiny B

- ochotu se vzdělávat

- schopnost týmové spolupráce

- schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům

- uživatelskou znalost práce s počítačem

- kombinace ambulantní a terénní práce

Náplň práce:

- Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice

- Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci

- Prace v týmu (s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně)

- Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou

Co nabízíme:

- náborový příspěvek 100.000 Kč vyplacený po zkušební době

- příspěvek na ubytování ve výši 10.000 Kč měsíčně

- 25 dní dovolené

- nástup možný ihned nebo dle dohody

- plný/ zkrácený úvazek

- práci v motivovaném multidisciplinárním týmu

- služební notebook a mobilní telefon

- možnost dalšího vzdělávání

- pružná pracovní doba

- příspěvek na stravování (e-stravenka)

Kontakt: Mgr. Rédlová v PO-PÁ 8:00 - 16:00 hodin č. tel. 770363769, e-mail: Vedouci.cdz@fokus-pisek.cz

Název společnosti:
FOKUS - Písek, z.ú.
Telefon:
608 271 800
Odpovědná osoba:
Petra Jindrová
Reference:
67048564