Brigáda - výpomoc v rybářské Baště (obsluha, výpomoc v kuchyni) Lomnice

Plat:
140 Kč
Město:
Lomnice
Okres:
Bruntál
Počet míst:
5

Popis pozice

Hledáme brigádníky do provozu rybářské Bašty, praxe není nutná vše vás naučíme.

Pracovní náplň (18+)

" Přijímání objednávek.

" Zadávání objednávek do pokladního systému, inkaso plateb a vracení finanční hotovosti.

" Vydávání pokrmů, příprava a servírování nápojů.

" Úklid pracoviště po ukončení provozu v souladu s hygienickými požadavky.

" Další práce dle pokynů vedoucí provozu Bašty.

Pracovní náplň (15+)

" Výpomoc v kuchyni.

" Obsluha fritéz, smažení ryb a příloh, příprava salátu a dresinků.

" Obsluha myčky nádobí a jeho před mytí.

" Úklid stolů, odnos použitého nádobí a sklenic.

Požadujeme

" Věk minimálně 15 let a ukončené základní vzdělání.

" Pracovitost, spolehlivost, odpovědný přístup, smysl pro pořádek, slušné vystupování a týmového ducha.

Název společnosti:
Tylov rybářství s.r.o.
Telefon:
736407334
Odpovědná osoba:
Adam Hlaváč
Reference:
67048117