Kovář/ka Kamenice

Plat:
35000 - 50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha-východ

Popis pozice

• Obsluha kovacího lisu a jeho příslušenství.
• Nastavení lisu dle potřeb.
• Manipulace s kovem – vkládání a vyjímání.
• Kolektivní práce.

Požadavky na uchazeče

• Úplné střední odborné vzdělání (výuční list).
• Zkušenost s prací ve výrobě výhodou.
• Mít pohotovou reakci, pečlivost a pracovitost.
• Umět pracovat jak v týmu, tak samostatně.
• Pracovat ve směnném provozu by pro tebe neměl být problém. (12 hod. směny, krátký / dlouhý týden, ranní / noční)

Nabídka

• Motivující finanční ohodnocení.
• Věrnostní odměny.
• U nás o hladu nebudeš, nabízíme dotované stravování v jídelně u nás.
• Kromě jídelny máme v areálu i bankomat a posilovnu.
• Možnost dotovaného ubytování i svozové doprava (Benešov, Týnec n/S, Chrást n/S, Krhanice).
• Rozsáhlý areál, stimulující prostředí a stabilní práci.

Poznámka

Místo výkonu práce: Kamenice u Prahy
Datum nástupu: Nástup je možný IHNED.

Název společnosti:
GUDMUND s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Telefon:
+420 774 448 197
Mobil:
+420 778 966 593
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Monika Dokoupilová