Řidič/ka retrucku/VZV Nová Hospoda u Tachova Bor

Plat:
35700 - 39000 Kč/měsíc
Okres:
Tachov

Požadavky na uchazeče

Unavují Vás noční směny? Máme pro Vás práci řidiče/čky retrucku v příjemném prostředí na dvě směny (5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15) v logistické společnosti sídlící v Boru u Tachova se zajímavým mzdovým ohodnocením až 39.000 Kč/měs.

Náplň práce:
- zaskladnění a vyskladnění materiálu
- práce se skenerem
- zajištění související evidence a dokumentace

Co vám nabídneme:
- 195,26,-/hod
- přítomnostní bonus 24,31,-/hod
- sezónní bonus 5,-/hod
- stravenkový paušál 49,50 Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- zdravotní volno 3 dny
- práci na dvě směny (5:45-14:00, 14:00-22:15)
- po zkušební době výkonnostní bonus až 14,73,-/hod

Co od vás očekáváme:
- aktivní přístup k práci
- odpovědnost, schopnost pracovat v týmu
- pečlivost, spolehlivost
- praxe v obsluze VZV / retrucku , platné oprávnění výhodou (proškolení rádi zařídíme)

Jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na tel. kontakt 774 474 707.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 778 526 263
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavla Stehlíková