Dělník CNC dělení - obsluha laseru Slavkov u Brna

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Slavkov u Brna
Okres:
Vyškov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, praxe na obdobné pozici výhodou ale ne podmínkou-možnost zaškolení, orientace ve výkresové dokumentaci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, obsluha laserových řezacích a pálících CNC strojů, možnost dvousměnného nebo jednosměnného provozu

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravenkový paušál, plynulý růst mzdy

KONTAKT: Uhrová Pavla DiS., tel.: 605 296 671, Po-Pá 8-14 hod, e-mail: pavla.uhrova@ppmoravia.cz

Název společnosti:
Profi plech Moravia s.r.o.
Telefon:
605 296 671
Odpovědná osoba:
Pavla Uhrová
Reference:
67049915