Mistr strojírenské výroby Slavkov u Brna

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Slavkov u Brna
Okres:
Vyškov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

POŽADAVKY: vzdělání nižší střední odborné, vyučení nebo SŠ s maturitou, praxe na obdobné pozici, orientace ve výkresové dokumentaci, organizační a komunikační dovednosti, znalost práce na PC, důslednost, spolehlivost, flexibilita

POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, vedení malého týmu 7-8 pracovníků, komunikace s ostatními výrobními odděleními a přípravou výroby, plánování práce, evidence skladových zásob daného pracoviště

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na dopravu do zaměstnání

KONTAKT: Uhrová Pavla DiS., tel.: 605 296 671, e-mail: pavla.uhrova@ppmoravia.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Profi plech Moravia s.r.o.
Telefon:
605 296 671
Odpovědná osoba:
Pavla Uhrová
Reference:
67050056