Pracovníci kvality Vsetín

Plat:
28000 - 35000 Kč
Město:
Vsetín
Okres:
Vsetín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

- měření dílů a jejich vyhodnocení

- vytváření měřících programů

- tvorba měrových reportů

- hodnocení výsledků zkoušek výrobků, hodnocení jejich způsobilosti

- příprava dokumentace pro schvalování dílů do sériové výroby (PPAP)

- vystavování odchylek

- řešení reklamací formou 8D reportů

- spolupráce s oddělením výroby a obchodu

OČEKÁVÁME:

- vzdělání SŠ / VŠ technického směru

- znalost výkresové dokumentace

- znalost měření (základní měřidla, mechanické testy, 3D výhodou)

- přesnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost

- znalost normy ISO 9001:2016 výhodou

NABÍZÍME:

- zázemí stabilní společnosti

- práci v moderním pracovním prostředí

- vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace

- motivující platové ohodnocení

- benefity (příspěvek na stravování, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na dovolenou, firemní akce)

PRVNÍ KONTAKT: emailem: paní Marie Tomečková, e-mail: info@vsplastik.cz, tel. 732 763 377.

Název společnosti:
VS PLASTIK, s.r.o.
Telefon:
732 763 377
Odpovědná osoba:
Marie Tomečková
Reference:
67049533