Lékaři (kromě zubních lékařů) Kladno

Plat:
50000 - 80000 Kč
Město:
Kladno
Okres:
Kladno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Nestátní zdravotnické zařízení MEDICA SEVER s.r.o., provozující ordinace Všeobecného praktického lékařství a Pracovnělékařských služeb, přijme:

Lékař s atestací (nebo v předatestační přípravě) v oboru Pracovnělékařských služeb nebo Všeobecného praktického lékařství pro oblast Středočeského kraje - Kladno

Nabízíme:

mzdové ohodnocení až 80 000,- Kč čistého

náborový příspěvek až 80 000,- Kč, po odpracování 1 roku

práci v jednosměnném provozu

možnost zaměstnání na zkrácený úvazek (vhodné i pro seniory, či

lékařky na MD)

možnost přidělení služebního vozidla

stabilní zaměstnání v rozvíjejícím se zařízení

zázemí společnosti s dlouholetou tradicí

zajištění školení, kurzů a dalšího vzdělávání zaměstnavatelem

pro lékaře bez atestace, s individuálním projednáním vzdělávacího plánu s naší

maximální podporou při atestační přípravě - mzdové ohodnocení až 55 000,- Kč

čistého.

Požadujeme:

komunikační schopnosti

proklientský přístup, spolehlivost a samostatnost

schopnost řešit individuální požadavky

řidičský průkaz sk. B

praxe na obdobné pozici vítána

atestace v pracovním nebo všeobecném praktickém lékařství výhodou

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz

Název společnosti:
MEDICA SEVER s.r.o.
Telefon:
604476211
Odpovědná osoba:
Irena Žůrková
Reference:
66566233