Všeobecná sestra Kladno

Plat:
34000 Kč
Město:
Kladno
Okres:
Kladno
Počet míst:
5

Popis pozice

Požadujeme:

- schopnost samostatně se rozhodovat

- empatii k potřebám klientů a jejich rodinných příslušníků

- trestní a občanskou bezúhonnost

- ochotu se dále vzdělávat

- profesionální vystupování

- zodpovědnost a loajalitu

- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce:

- přímá péče o klienty v domácím prostředí

- edukace pacientů

- administrativní úkony potřebné k zajištění péče o pacienta

Pracovní úvazek plný, možno i zkrácený (DPP, DPČ) dle domluvy.

Nástup možný dle domluvy.

Nabízíme:

- možnost přivýdělku k současnému zaměstnání formou DPP/DPČ

- možnost dalšího odborného růstu - certifikované kurzy plně hrazené zaměstnavatelem

- práci v příjemném a profesionálním týmu

- flexibilní pracovní doba (bez směnného provozu)

- náborový příspěvek ve výši 60 000,- Kč

- motivační systém finančních odměn (2x ročně)

- Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele

- 5 týdnů dovolené

- Shell karta

- neomezený přístup do online knihovna BookPort

- zaměstnaneckou slevovou kartu do sítě EUC lékáren

- nadstandartní zdravotní péči s EUC Plus

- stravenkový paušál

- zvýhodněné volání od O2

- výhodné pojištění odpovědnosti

- partnerské slevy

Telefonický kontakt viz výše.

Název společnosti:
Domácí péče Včelka Kladno s.r.o.
Telefon:
799 119 980
Odpovědná osoba:
Kamila Teplá
Reference:
67037662