Brigáda: cyklovlakem na Šumavu České Budějovice

Okres:
České Budějovice

Popis pozice

nástup/výstup - České Budějovice
začátek brigády - 1. 6. 2024
konec brigády - 30. 6. 2024
směny - PO - PÁ
hledáme kandidáty, kteří mohou chodit v měsíci červnu ve všední dny

Požadavky na uchazeče

Na pravidelnou vlakovou linku na Šumavu, hledáme spolehlivé brigádníky na nakládku a vykládku jízdních kol. Aktuálně hledáme kandidáty, kteří mohou v měsíci červnu docházet na brigádu ve všední dny. Pokud máte zájem o pohodovou brigádu, pak si s námi pojďte užít léto.

týmový hráč - ve vlacích jezdíme většinou ve dvojicích, abychom si mohli pomáhat

fyzická zdatnost - některá kola mohou vážit i 20 kg

spolehlivost a dochvilnost - velmi důležité pro včasné odjezdy vlaků, na opozdilce nečekáme

flexibilita - čím více směn si schopný pokrýt, tím máš větší šanci brigádu získat

Nabídka

mzda 120 Kč/h

vlastní plánování směn

placené volno mezi zastávkami vlaku

zaškolení pro manipulaci s koly

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420607059629
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Chalupná