Všeobecná zdravotní sestra/všeobecný zdravotní bratr Snědovice

Plat:
30220 - 43660 Kč
Město:
Snědovice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

požadujeme odbornou a zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:

dovolená navíc, celkem 5 týdnů, výhodné stravování v organizaci zajištěno, sociální program pro zaměstnance, malý pracovní kolektiv . Jednosměnný pracovní provoz, práce bez nočních směn. Možnost zkrácení pracovního úvazku a práce na dohodu o provedení práce.

Způsob prvního kontaktu:

- e-mailem

- telefonicky v pracovních dnech

- osobně v místě výkonu práce.

Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace
Telefon:
416 857 220
Odpovědná osoba:
Hana Cutychová
Reference:
66800970