220796 - vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním II Tábor

Plat:
27190 Kč
Město:
Tábor
Okres:
Tábor
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Upřesňující informace:

Komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní s návazností na zákon o účetnictví a prováděcí vyhlášky;

provádění postupů při správě daní podle daňového řádu, a to místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností a vyhledávací činnosti, a to i mimo sídlo územního pracoviště;

provádění daňových kontrol u daně z příjmů právnických i fyzických osob a ostatních přímých daní;

vedení daňového a správního řízení včetně zpracování rozhodnutí.

Požadujeme min. vyšší odborné vzdělání nejlépe ekonomického zaměření a znalost ÚČETNICTVÍ.

Bližší informace a pokyny k podání žádosti naleznete zde:

Zaměstnanecké výhody:

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Název společnosti:
Generální finanční ředitelství
Telefon:
387 722 289
Odpovědná osoba:
Marie Tichá
Reference:
67050326