Ostraha prodejny Penny Dobruška

Plat:
120 - 120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Dobruška
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
2

Popis pozice

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail nabor.sekuro@gmail.com. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.

Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!

Požadujeme:

- plnoletost, trestní bezúhonnost

- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování

- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu

- základy práce na PC pro kamerový systém

- znalost českého jazyka slovem i písmem

- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou

- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob

- kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží

- kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně

- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost

- vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).

Nabízíme:

- práci na denní směny (6, 8 nebo 12 hod. směny)

- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem

- zprostředkování certifikátu strážného

- možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku

- interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu

- možnost vyplácení zálohy na mzdu

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

- po dohodě nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC

Název společnosti:
SEKURO & Group s.r.o.
Telefon:
734 514 315
Odpovědná osoba:
Jitka Gebauerová
Reference:
66956909