Mistr výroby Číčenice

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Číčenice
Okres:
Strakonice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
37

Popis pozice

Náplň práce:

" Vedení týmu pracovníků ve směnném provozu

" Plnění a kontrola dodržování pravidel BOZP a PO

" Řízení a vedení příjmu a skladování surovin

" Zajištění teplotního režimu skladovaných surovin

" Dohled nad dodržováním výrobního procesu, technologických postupů a receptur

" Odpovědnost za zajištění úklidu, čištění, sanitace

Kvalifikace:

" Praxe na podobné pozici

" Vzdělání technického směru výhodou

" Řidičský průkaz

" Znalost MS Office

Zaměstnanecké výhody:

" Zázemí progresivně rostoucí a úspěšné české firmy

" Velmi motivační finanční ohodnocení, 13. plat

" Mimořádné odměny, Odměny k narozeninám

" Profesní a kariérní růst

" Příspěvek na stravování (jídlo za 20,- Kč)

" Občerstvení na pracovišti

" Příspěvek na penzijní připojištění

" Firemní produkty dle vlastního výběru

" Multisport karta

" Pravidelná školení a vzdělávání, jazykové kurzy

Kontakt e-mail: hana.pruchova@vafo.cz

" Firemní akce pro zaměstnance

" Přátelský kolektiv a rodinný prostředí

" VAFO Family - nadační fond

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz

Název společnosti:
VAFO Production s.r.o.