Učitel odborných předmětů oborů Mechanik opravář motorových vozidel a Opravář zemědělských strojů Dobříš

Plat:
32820 - 42780 Kč
Město:
Dobříš
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: učitel odborných předmětů oborů Mechanik opravář motorových vozidel a Opravář zemědělských strojů

Kontakt: osobně na adrese Hluboš 178 od 7:00 do 13:00 hod, telefonicky nebo e-mailem

Požadavky:

pedagogické vzdělání - DPS - Doplňující pedagogické studium - (je možné získat až po nástupu), odborné vzdělání zaměřené na strojírenství. Znalost AJ výhodou.

Zaměstnanecké výhody:

zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce:Střední odborné učiliště Hluboš 178- OP Dobříš, V Lipkách č.p. 194,

Dobříš

Název společnosti:
Střední odborné učiliště Hluboš 178
Telefon:
318 429 922
Odpovědná osoba:
Drahomír Krbec
Reference:
67050215