Servisní technik pro Plzeňský kraj a západní Čechy - Technologie pro vstřikování plastů

Plat:
30000 - 50000 Kč
Okres:
Domažlice
Počet míst:
1

Popis pozice

POŽADAVKY

" min. středoškolské s maturitou technického směru

" Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle zákona 250/2021 Sb. (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)

" orientace v technické dokumentaci

" dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání

" loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

" znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

" řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE

" opravy a instalace vstřikovacích strojů, technologií pro zpracování plastů (v plastikářském průmyslu)

" specifikace a opravy závad

" technická podpora

" komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody:

Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, Stravenky, Pružná pracovní doba, Notebook a mobilní telefon, firemní bazén.

Název společnosti:
KUBOUŠEK s.r.o.
Telefon:
+420 734 188 300
Odpovědná osoba:
Markéta Wagnerová
Reference:
67012664