Servisní technik

Plat:
40000 - 45000 Kč
Okres:
Domažlice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
42

Popis pozice

- Pro pozici servisního technika požadujeme elektrotechnickou kvalifikaci podle dříve platné Vyhl. 50/78 Sb., par. 6 a výše

- Servisní technik je zodpovědný za instalaci a servis popisovacích zařízení (průmyslových tiskáren) v provozovnách zákazníků v regionu Plzeňského kraje; jedná se o nejrůznější segmenty výrobních podniků (strojírenství, farmacie, potravinářství, textil apod.) - více informací www.ondrasek.cz

- Jsme česká společnost s 25ti letou tradicí, která je premium partnerem s lídrem v oboru značkou Markem Imaje, máme rozvinuté zákaznické portfolio na území celé ČR

- Sídlo servisního technika je v místě bydliště, ze kterého vyjíždí k zákazníkům podle jejich potřeb a požadavků nebo podle plánu servisu, sám zodpovídá za organizaci své práce tak, aby byly požadavky zákazníků v požadovaném čase a kvalitě vyřízeny

- Pro práci je vybaven osobním automobilem (možno použít pro soukromou potřebu), notebookem, telefonem, špičkovým nářadím a ostatním potřebným vybavením

- Nabízíme práci pouze v zaměstnaneckém poměru (na pracovní smlouvu), nejprve na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, později na dobu neurčitou s tím, že máme zájem o trvalou a dlouhodobou spolupráci

- Zaškolení probíhá v sídle podniku ve Frýdku - Místku po dobu tří, maximálně čtyř týdnů, ve dnech pondělí až čtvrtek. Do plného zapracování v regionu je poskytována asistence a podpora ze servisního oddělení v centrále

- Výše nástupní mzdy je orientační, mzdovou nabídku předkládáme uchazeči vždy po osobním jednání podle míry jeho kvalifikace a zkušeností

Zaměstnanecké výhody:

Jeden týden dovolené navíc

- Životní pojištění

- Příspěvek na obědy

Název společnosti:
ONDRÁŠEK INK - JET SYSTEM spol. s r.o.
Telefon:
728 227 910
Odpovědná osoba:
Jiřina Kosarzová
Reference:
66984391