Technik údržby - elektronik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž) Pohořelice

Plat:
30000 - 50000 Kč/měsíc
Okres:
Brno-venkov

Požadavky na uchazeče

Pro tiskařskou společnost, sídlící v Pohořelicích u Brna hledáme technika údržby/elektronika pro tiskařské stroje a knižní linky.

Společnost je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti černobílého tisku knih v Evropě. Se svými 13 tiskárnami v 5 zemích (Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko a Česko) a přibližně 2 500 zaměstnanci vyrobí ročně přibližně 430 milionů knih.

Tato pozice Vám umožní poznat zařízení a stroje, které jsou potřebné k průmyslové výrobě knih. A také se stát součástí týmu, díky kterému se vyrobí dostatek knih pro všechny, kteří i v dnešní době upřednostní klasické čtení.

Náplň práce:

* provádění údržby a preventivních prohlídek elektronického vybavení strojů a technologických zařízení
* zjišťování závad a provádění oprav
* komunikace s pracovníky obsluhy strojů a kontrolovat s nimi stav výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu
* instalace nových strojů a zařízení
* co vám nabídneme

Nabízíme:

* zajímavou práci s adekvátní mzdou
* nástup přímo do kmene společnosti
* náborový bonus 20 000 Kč
* příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
* podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností
* příspěvek na dopravu do práce (až 3.000 korun měsíčně)
* příspěvek na penzijní pojištění (3% z hrubé mzdy)
* zvýhodněné závodní stravování a dotované automaty v případě nočních směn
* placené jazykové kurzy
* benefitní kartu pro zdraví a volný čas
* parkování a autobusovou zastávku před společností

Očekáváme:

* výuční list v oblasti slaboproudé elektrotechniky
* platnou vyhlášku 50/78 (Zákon 250/2021 Sb.) § 6 nebo vyšší
* znalost technické dokumentace, elektro schémat
* aktivní přístup k řešení problémů a závad a schopnost dotahovat práci do konce
* ochotu pracovat v třísměnném provozu

Jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
737 379 338
Mobil:
737 379 338
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lea Čočovská