Strojník / strojnice stavebních strojů Česká Skalice

Plat:
200 Kč
Město:
Česká Skalice
Okres:
Náchod
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy.

Náplň práce: zemní a výkopové práce (rypadlo pásové a kolové), odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně, kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy.

Požadavky: vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok, odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, T (sk. C vítána).

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 25 dní dovolené.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Jiné

Název společnosti:
PDV Stavby s.r.o.
Telefon:
727936610, 724840350
Odpovědná osoba:
Jaroslav Antoš
Reference:
67050948