Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Ústí nad Labem

Plat:
17350 - 25290 Kč
Město:
Ústí nad Labem
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

• dodržování výrobních postupů

• výroba a výdej pokrmů (běžných i dietních) určených pro klienty Domova, zaměstnance a terénní pečovatelskou službu

• opracování a úprava masa

• obsluha kuchyňských strojů

Co očekáváme:

• chuť do práce

• spolehlivost

• týmová spolupráce

• samostatnost

• tvořivost a otevřenost novým nápadům

Co nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení na základě zákona č. 262/2006 Sb. ZP v pl. znění a nař. vlády č. 341/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců

• 5 týdnů dovolené

• 3 dny indispozičního volna

• příspěvek z fondu FKSP

• osobní ohodnocení

Kontakt: e-mailem

Název společnosti:
Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace
Odpovědná osoba:
Tereza Večerková
Reference:
67040280