Obsluha strojů na zpracování plastů - extruze - manipulant v nepřetržitém provozu m/ž Doksy

Plat:
24500 Kč
Město:
Doksy
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme :

- vzdělání - vyučení

Náplní práce jsou:

Obsluha navíjecích strojů a dalších strojů, které jsou součástí těchto strojů (potiskové stroje, svařovací stroje, navíjecí stroje, děrovadla apod.) a prostředky určené k manipulaci s materiálem a hotovými výrobky, a to v rozsahu a členění určeném předákem čety.

Práce je v nepřetržitém provozu (12-ti hod.směny, 2 dny v práci a dva dny doma)

Nabízíme:

- doba určitá na 1 rok s možností prodloužení, motivační mzdové ohodnocení, stravenky, případně pomoc při řešení ubytování v naší podnikové ubytovně

- nástupní plat : 150,-/hod., 24 500,-/měsíc + příplatky dle zák.práce + po zapracování příplatky 350,- Kč za přesčasovou směnu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

FOL-Obal, společnost s ručením omezeným (zkráceně FOL-Obal, s r.o.)
Telefon:
602 153 827
Odpovědná osoba:
Patrície Vysoká
Reference:
67050598