Provozní elektrikář ve výrobě (m/ž) Mimoň

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Mimoň
Okres:
Česká Lípa
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme:

- minimálně střední odborné vzdělání - vyučení v oboru elektrikář, apod.

- minimálně odbornou způsobilost - minimálně paragraf 6 vyhláška 50/78 Sb.

- řidičský průkaz skupiny B

- zodpovědnost a samostatnost, zájem se učit novým věcem

- schopnost vykonávat placenou pracovní pohotovost (tzn. mimo pracovní dobu)

- výhodou znalost svařování a oprav strojů a zařízení

Nabízíme:

- příplatky za pohotovost a odměny dle výkonosti

- osobní automobil k dispozici v době pracovní pohotovosti

- 5 týdnů dovolené/ rok

- stravenky formou stravenkového paušálu do mzdy

- pracovní poměr - na plný (příp. zkrácený) úvazek

- po zapracování a osvědčení - pracovní poměr na dobu neurčitou

- Nástup dle ihned případ. dle dohody

Kontakt:

- personální útvar - Lenka Žmijáková

email: mitopas@mitop.cz

telefon 487 862 307, mobil: 775 881 851 (volat mezi 6-14 hodin)

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Zkoušky svařování, Činnosti na technických zařízeních - obsluha tlakových zařízení (topičský průkaz), Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 5

Název společnosti:
MITOP, akciová společnost
Telefon:
487862307
Odpovědná osoba:
Lenka Žmijáková
Reference:
66972071