Vedoucí optiky Rakovník

Plat:
30000 Kč
Město:
Rakovník
Okres:
Rakovník
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme: odborné vzdělání nebo praxi v oboru, pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, profesionální přístup k zákazníkům.

Nabízíme: práci v dynamické společnosti, samostatnou práci pod vedením zkušeného optometristy, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, práci na hlavní pracovní poměr, pravidelné dvoudenní školení dvakrát do roka placené zaměstnavatelem + průběžné zaškolování během roku, nástupní plat 30.000 Kč + odměny dle obratu.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem kubec.lubomir@gmail.com

Název společnosti:
DR. OPTIK s.r.o.
Odpovědná osoba:
Radka Hermanová
Reference:
66993854