Skladník víkendový provoz (12hod)

Okres:
Beroun

Požadavky na uchazeče

popis pozice
Pro našeho významného klienta v Žebráku, hledáme kandidáty/tky na pozici:

SKLADNÍK s VZV (oprávnění na VZV nutné)

co vám nabídneme

* práce na 12 hodinové směny pouze o víkendu

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti

* místo výkonu Žebrák popř. Cerhovice

* odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost

* dlouhodobou spolupráci

* možnost kariérního růstu

co od vás očekáváme

* průkaz VZV

* manuální zručnost

* odpovědnost, aktivní přístup k práci

* zkušenosti z obdobné pozice výhodou

* dobrý zdravotní stav

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
602 217 171
Mobil:
+420 602 217 171
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Renata Marešová